Ubezpieczenie samochodu w Benefia – OC i AC

Dzięki ubezpieczeniu OC Benefia masz ochronę finansową, jeśli spowodujesz kolizję, w której zostanie uszkodzony czyjś samochód, albo wypadek, którego skutkiem będzie hospitalizacja obcego kierowcy. Firma ubezpieczeniowa wypłaci odszkodowanie za te straty. Benefia oferuje trzy warianty autocasco: Pakiet Dealerski, Program Serwis oraz Program Perfect. Zarówno OC, jak i AC Benefia są stosunkowo niedrogie. Niskie składki są jedną z najważniejszych zalet tego ubezpieczyciela.

Podsumowanie

 • Ubezpieczyciel udostępnia kierowcom kalkulator ubezpieczeniowy. Dzięki niemu samodzielnie obliczysz składkę. Użytkownicy aplikacji mobilnej poznają cenę polisy, skanując kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego. Aby szybko porównać cenę ubezpieczenia OC Benefia z konkurencją, skorzystaj z porównywarki OC.
 • W ramach OC otrzymasz Zieloną Kartę. Możesz także wykupić dodatkowe polisy: assistance, NNW czy Ochronę prawną.
 • Klienci Benefii mogą wykupić Autocasco w wariancie Pakiet Dealerski, Pakiet Perfect lub Program Serwis.
 • Ubezpieczyciel przygotował także kompleksowy pakiet eMoto. Jest to pierwszym w Polsce pakiet ubezpieczeń samochodu, zawierający obowiązkowe ubezpieczenie OC, a także ryzyka: Autocasco, następstwa nieszczęśliwych wypadków i assistance. Kupując w pakiecie, zapłacisz mniej.

Benefia OC — ile kosztuje?

Benefia udostępniła kierowcom kalkulator ubezpieczeniowy, umożliwiający samodzielną kalkulację składki. Formularz składa się z kilku krótkich części, a jego wypełnienie nie potrwa dłużej niż kilka minut. Po otrzymaniu wyniku, możesz skontaktować się z konsultantem Benefii, aby… negocjować cenę polisy. Ubezpieczyciel zachęca do tego poprzez umieszczenie pod kalkulatorem specjalnego banera z numerem telefonu. Pamiętaj, jeśli zakupisz ubezpieczenie za pośrednictwem agenta pobierającego prowizję, cena może być wyższa. Benefia zaznacza bowiem, że wynik kalkulacji obowiązuje wyłącznie online – w ścieżce samodzielnego obliczenia składki i zakupu polisy.

 • Kupując polisy w pakiecie eMoto, zapłacisz mniej.
 • Kierowcy, którzy przez 7 lat nie spowodowali żadnej szkody, dostaną 60% zniżki za bezszkodową jazdę.
 • Benefia oferuje możliwość jednorazowej lub ratalnej płatności składki.

Ubezpieczenie OC komunikacyjne w Benefia – dodatkowe usługi

Razem z OC otrzymasz darmową Zieloną Kartę. Możesz także rozszerzyć zakres ochrony o dodatkowe polisy: assistance, NNW czy Ochronę prawną.

Benefia AC — jaki ma zakres?

Benefia proponuje klientom trzy warianty Autocasco:

 • Pakiet Dealerski,
 • Program Perfect,
 • Program Serwis .

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje następujące zdarzenia:

 • zderzenie się pojazdu z innym pojazdem, przedmiotami, osobami, zwierzętami,
 • działania osoby trzeciej lub zwierzęcia, które uszkadzają, niszczą pojazd, jego wyposażenie lub części,
 • powódź, zatopienie, gradobicie, uderzenie pioruna lub działanie innych sił przyrody;
 • pożar lub wybuch powstałe w wyniku działania na pojazd czynników zewnętrznych;
 • nagłe działanie na pojazd zewnętrznego czynnika termicznego lub chemicznego;
 • utratę pojazdu, jego części lub wyposażenia na skutek kradzieży, kradzieży z włamaniem, rozboju, wymuszenia rozbójniczego lub zaboru pojazdu.

Dużą zaletą AC w Benefia jest szeroki zakres terytorialny oraz możliwość dostosowania sumy ubezpieczenia pojazdu do własnych potrzeb. Ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność za szkody powstałe:

 • w Polsce,
 • w pozostałych krajach UE,
 • na terenie Maroka, Tunezji, Izraela i Iranu, Albanii, Białorusi, Mołdawii, Rosji i Ukrainy (z pewnymi zastrzeżeniami, określonymi szczegółowo w OWU).

Przedmiotem ubezpieczenia Autocasco w Benefia może być pojazd, który nie ma więcej niż 15 lat.

Pakiet OC & AC w Benefia – czy to się opłaca?

Benefia jest znana przede wszystkim… z niskich cen. Regularnie pojawia się w rankingach ubezpieczycieli oferujących najtańsze OC i AC. Trudno więc się dziwić, że cieszy się naprawdę dużym powodzeniem wśród kierowców. Jeśli zależy Ci na połączeniu kompleksowej ochrony z atrakcyjną cenę, wybierz pakiet eMoto. Zawiera on polisę OC, Autocasco, NNW i assistance.

Ubezpieczenie samochodu w Benefia – zalety

Największą zaletą OC i AC w Benefia są atrakcyjne ceny. Taki walor, zwłaszcza w obliczu ewentualnych podwyżek składek, staje się niezwykle ważny. Ciekawym rozwiązaniem jest nowoczesny pakiet eMoto, który pozwala objąć auto kompleksową ochroną za promocyjną kwotę. Klienci, którzy chcą wyliczyć składkę naprawdę szybko, mogą skorzystać z aplikacji mobilnej Benefia. Aby poznać cenę polisy, wystarczy zeskanować kamerą telefonu kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego. Ubezpieczyciel przedstawi wiążącą ofertę ubezpieczeniową w kilka sekund. Jeśli chcesz porównać ofertę z konkurencją, skorzystaj z darmowej porównywarki OC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *